Flying Together

State Level
Inter School Cultural Competitions - 2019

Venue: JNTU, Kakinada    Date: 16th & 17th February, 2019

Resources

Brochure (English Version) Brochure (Telugu Version) Competition Wise Guidelines Spell Bee Published Words - Juniors Spell Bee Published Words - Seniors

Winners List

S.No. Competition Category Place Name (Click to view photo) School
1 Playlets Seniors 1st Place Group SRUPS, Thimmapuram
2     2nd Place Group ZPHS, Jagannadhagiri, Kajuluru M
3     3rd Place Group ZPHS, Kotananduru
4     Consolation-1 Suresh ZPHS, Mallam
5     Consolation-2 P. Swathi ZPHS, Jagannadhagiri, Kajuluru M
6 Classical Dance Sub Juniors 1st Place Group Sriprakash vidyanikethan, Payakaraopeta
7     2nd Place Group Konaseema Vidyashram, Inavilli
8     3rd Place Group Little woods, Kakinada
9     Consolation-1 Group DPS, Amalapuram
10     Consolation-2 Group Oxford High School, Kakinada
11 Classical Dance Juniors 1st Place Group Sriprakash Synergy, Peddapuram
12     2nd Place Group SR UP School, Nayakampalli, Gandepalli M
13     3rd Place Group Aditya HS, Gangarajunagar, Kakinada
14     Consolation-1 Group ZPHS, Yenapalli, U.Kothapalli M
15     Consolation-2 Group ZPHS, Navara, Samalkot M
16     Consolation-3 Group Green Field School, Vakada
17 Classical Dance Seniors 1st Place Group CV Raman School, Amalapuram
18     2nd Place Group Santhiniketan, Kakinada
19     3rd Place Group Ashram Public School, Kakinada
20     Consolation-1 Group ZPHS, Gorripudi
21     Consolation-2 Group ZPHS, Botta china venkatapalem
21a     Consolation-3 Group Konaseema Vidyashram, Inavilli
22 Singing-Group Juniors 1st Place Group Layola HS, Tuni
23     2nd Place Group Green Field school for blind, Thimmapuram, Kakinada Rural
24     3rd Place Group Ashram Public School, Kakinada
25     Consolation-1 Group Sri Prakash Vidyaniketan
26     Consolation-2 Group Sri Adarsha EM School, Pithpauram
27 Singing-Group Seniors 1st Place Group ZPHS, Pillanka, Tallarevu M
28     2nd Place Group Layola HS, Tuni
29     3rd Place Group Sri Adarsha EM School, Pithpauram
30     Consolation-1 Group Sesha Sayana Srividyavanam, Ambajipeta
31     Consolation-2 Group Sri Prakash, Tuni
32 Instrumental Music Juniors 1st Place B.Nikhil Radha Krishna Kendriya Vidyalaya, ONGC, Rajahmundry
33     2nd Place K.Madhava Ganesh Saranya EM High School, Sriramnagar, Kakinada
34     3rd Place Dadi Pragna Dr.KKR Gowtham, Visakhapatnam
35     Consolation-1 Mutyala Anil Subrahmanyam MPUPS, Medicherlapalem, Malkipuram M
36     Consolation-2 Sripada Sri Aditya Pragathi Little, Gandhinagar, Kakinada
37 Instrumental Music Seniors 1st Place R N Shivani Sri Aadarsha EM School, Chandramampalli
38     2nd Place N. Nikhil Mount Caramel HS, Suryaraopeta, Kakinada
39     3rd Place K. Thrinayani St.Joseph HS, Jagannaikpur, Kakinada
40     Consolation-1 N. Pramaesh ZPHS, APSP Qrts, Ramanayyapeta
41     Consolation-2 P N V Sai Swarupa ZPPGHS, Razole
42 Mono Play Juniors 1st Place Katla Devi Divya ZPHS, Jagannadhagiri, Kajuluru M
43     2nd Place S. Sridevi Sri Siddartha Vidyaniketan, Vakalapudi, Kakinada Rural
44     3rd Place P S S Saran Sri Prakash School, Payakaraopeta
45     Consolation-1 P. Praneetha ZPHS, Tallarevu
46     Consolation-2 Gulla Gowthami MPPUPS, Chinajaggampeta
47 Mono Play Seniors 1st Place J. Bhavyasri SRUP School, Thimmapuram, Kakinada Rural
48     2nd Place M. Rama Sankeerthi ZPHS, Arthamuru, Mandapeta M
49     3rd Place N. Sri Saraswathi ZPHS, Karapa
50     Consolation-1 B V N Surya Manjoj Durga Prasad, HS, Kakinada
51     Consolation-2 B. Mani Kumari Adams Pub Gandhigram, Chodavaram, VSK Dist
52     Consolation-3 V. Sai Kishore Sri Prakash School, Payakaraopeta
53 Poster Presentation Juniors 1st Place N. Sagar Kumar Sri Balaji EM School, Kakinada
54     2nd Place Vinay Abhiram DPS, Amalapuram
55     3rd Place V. Lalitha Santhiniketan, Ashok nagar, Kakinada
56     Consolation-1 Md. Anar Ashram School, Gaigolupadu, Kakinada Rural
57     Consolation-2 Sri Charan ZPHS, Ramavaram, Anaparthi M
58 Poster Presentation Seniors 1st Place N. Lokesh Sri Balaji EM School, Kakinada
59     2nd Place Sk. Asma Munnisha Mpl. High School (Girls), Perrajupeta, Kakinada
60     3rd Place M. Anand Karthik Lakshya Internal School, Kakinada
61     Consolation-1 V. Dileep Kumar Sri Prakash School, Payakaraopeta
62     Consolation-2 K. Someswara Rao ZPHS, Kotha Perumallapuram, Thondangi M
63 Science Experiments Juniors 1st Place P V V Satyanarayana ZPPHS, Karapa
64     2nd Place Gulla Gowthami MPPUPS, Chinajaggampeta
65     3rd Place Kommara Sai MPPUPS, RB Kothuru
66     Consolation-1 A. Jabbar Khan Gandhi Nikethan, Jagannaipur
67     Consolation-2 P. Sujan International Delhi Public School, Amalapuram
68 Science Experiments Seniors 1st Place G. Mani Venkata Ganesh</td> ZPHS, Kajuluru
69     2nd Place N. Roop Chand Sri Chaitanya School, Tuni
70     3rd Place L. Vinay Sai Sankar Govt HS, Yeleswaram
71     Consolation-1 M. Dattatreya Vidyanjali HS, Kakinada
72     Consolation-2 B. Hemantha Sai ZPHS, Kattipudi
73 Telugulo matladuta Juniors 1st Place Vadaparthi Sarojini ZPHS, Kothapalli, U.Kothapalli M
74     2nd Place Ch. Satyanarayana APRES, Bhupathipalem, Gokavaram M
75     3rd Place N. Akhil Pragathi Little, Gandhinagar, Kakinada
76     Consolation-1 K.Sivaram Varaputhra Hamsavahini Vidyalaya, Vakalapudi, Kakinada Rural
77     Consolation-2 R. Niharika Oxford High School, Ashok Nagar, Kakinada
78 Telugulo matladuta Seniors 1st Place K.Chakra Durga ZPHS, Upparagudem Samalkot M
79     2nd Place Y. Srija Netaji High School, Biccavole
80     3rd Place C. Lovadurga ZPHS, Raparthi, Pithpauram M
81     Consolation-1 D. Rajkumar Mpl.OBS Old Bus stand HS, Pithapuram
82     Consolation-2 P. Swapnanjali Pragathi Little, Gandhinagar, Kakinada
83 Role Play Seniors 1st Place Group Santhiniketan, Ashok nagar, Kakinada
84     2nd Place Group Adams Pub Gandhigram, Chodavaram, VSK Dist
85     3rd Place Group ZPHS, Tallarevu
86 Spelling Juniors 1st Place P. Sravya Hamsavahini Vidyalaya, Vakalapudi, Kakinada Rural
87     2nd Place M. Tejaswi Delhi Public School
88     3rd Place G. Akhil Saranya School, Kakinada
89     Consolation-1 Shah Sana Azmi AFC School
90     Consolation-2 G. Poojasamyuktha Aditya School
91 Spelling Seniors 1st Place G. Deepika Mpl HS, Sriramnagar, Kakinada
92     2nd Place P. Rajesh Sriprakash Synergy, Peddapuram
93     3rd Place P S S Sindhuja Saranya School
94     Consolation-1 K. Saisarwari Little woods, Kakinada
95     Consolation-2 Ch. S. K. Srinivasini ZPHS, Kajuluru
96 Quiz Juniors 1st Place Sai Santhosh, Gangadhar VNR ZPHS, Kondevaram
97     2nd Place Md. Masthan, P.Sanjay Srinivas Sama Public School, Kakinada
98     3rd Place Yaswanth Varma, Subhanshu Sriprakash, Payakaraopeta
99     Consolation-1 KTVS Bharath, M.Yuktheswar CV Raman School
100 Quiz Seniors 1st Place TDVSS Praneeth, M. Satwik Sama Public School, Kakinada
101     2nd Place K. Yaswanth, K. Jayesh Sai Ushodaya School Suryaraopeta
102     3rd Place P N S Ch. Poorna, P. Sai ZPHS, Chebrolu
103     Consolation-1 M. Subhash A.Sahishn, Aditya EM School, Amalapuram
104 Debate Seniors 1st Place K. Aksha, V. Akshit Krishna, A. Devi Sanddepya Aditya Talent School
105     2nd Place P. Lasya, V. Akshita Gayatri, M.Subiksha Aditya Talent School
106     3rd Place A. Srivarshi, T N S Thripura, Ch. Vaishnavi Saranya High School, Kakinada
107     Consolation-1 KGN Poojitha, K. Sireesha, N. Vijaya Lakshmi ZPHS, Anaparthi
108     Consolation-2    
109 Short film review Juniors 1st Place V. S. Sasank Saranya EM High School, Sriramnagar, Kakinada
110     2nd Place S. Rajeev Kumar Mpl HS, Mangarammaraopeta, Pithapuram
111     3rd Place S. Sagar Teja Vignan Power Kids UP School, Malkipuram
112     Consolation-1 M Jaswanth Ushodaya Merit School, Suryaraopeta Kakinada
113   Seniors 1st Place Ch. SDNV Vyshnavi Saranya EM High School, Sriramnagar, Kakinada
114     2nd Place Ch. Kowshik Sri Chaitanya EM HS, Tuni
115     3rd Place Ch. Dean Muni Dutt Ravindra Bharathi EM HS, Venkatanagar,Kakinada
116     Consolation-1 G. Lohith APMS, Hamsavaram, Tuni
117     Consolation-2 V.Karthik Boon School, CBSE HS, Ramanayyapeta, Kakinada
118 Story Writing Juniors 1st Place N.Lohita Naga Sai ZPPGHS, Razole
119     2nd Place K. Abhinay Raj Montissori HS, Kanigiri
120     3rd Place K. Yuva Ajay Krishna Sri Siddartha Vidyaniketan, Vakalapudi, Kakinada Rural
121     Consolation-1 K. Sahithi Madhavi Vidyalaya
122     Consolation-2 I.Sirumaniraja Sri Sri Vidyanikethan School
123   Seniors 1st Place Kona Vahini Durga Prasad, HS, Kakinada
124     2nd Place Narla Mounika Durga Prasad, HS, Kakinada
125     3rd Place M. Reshma  
126     Consolation-1 Ch. Lakshmi Mounika ZPPHS, Peddpuraappadu
127     Consolation-2 B. Midhun Kumar  
128 Story Analysis Seniors 1st Place P. Pallavi SNSMZPP HS, Karapa
129     2nd Place P. Aditya Sri Bhaskar School, Kakinada
130     3rd Place R. Saikiran Adams Pub Gandhigram, Chodavaram, VSK Dist
131     Consolation-1 B. Lakshmi ZPPHS, Chebrolu
132     Consolation-2 Tadi Satya Prasanna ZPPHS, Arthamuru, Mandapeta M
133 News paper reading Seniors 1st Place N. Devi ZPPHS, Ravikampadu
134     2nd Place P. Rohith Sri Sai Sri Chaitanya HS, Tuni
135     3rd Place Chinni Eswar Mouli Priyadarshini HS, Pithapuram
136     Consolation-1 P.Padmavathi ZPPHS, Ravikampadu
137     Consolation-2 B. Sai Srinivas Srichaitanya, Tuni
138 Internet Search Juniors 1st Place Aalayasree Adduri Little woods, Kakinada
139     2nd Place Snehal Little woods, Kakinada
140     3rd Place S. Srinivas ZPHS,Raparthi
141     Consolation-1 U. Raju VNRZPP HS, Kondevaram
142     Consolation-2 B. Naveen Chandu Municipal HS, Godarigunta
143 Internet Search Seniors 1st Place S. Vishnu Aditya School, Jagannaikpur
144     2nd Place B. Abiram Little woods, Kakinada
145     3rd Place KLKM Premchand Little woods, Kakinada
146     Consolation-1 N. Koushik Adiyta HS
147     Consolation-2 D V Anirudh Sriprakash Synergy, Peddapuram
148 Map Juniors 1st Place K. Tony Aravind Tej Pragathi School
149     2nd Place G. Govardhan Satya Sri Prakash
150     3rd Place Sk. Sahe Ali MPPUP School, RB Kothuru
151     Consolation-1 S. Swamy Durga Chakradhar VNRZPP HS, U.Kothaplli
152     Consolation-2 D. Bala Siva Teja APR School
153 Map Seniors 1st Place V. Ganesh ZPH School
154     2nd Place B. Rajith Kumar ZPHS, A.Kothapalli
155     3rd Place P. Mounika SR School
156     Consolation-1 Ch. Vijaya Durga ZPHS, Machara
157     Consolation-2 P. Ramyasri Vidyanjali HS, Kakinada
158 Playlets Sub Juniors 1st Place Group Ashram HS, Gaigolupadu, Kakinada
159     2nd Place Group Sriprakash Vidyanikethan, Payakaraopeta
160     3rd Place Group Aditya School, Amala;puram
161     Consolation-1 Hema MPUPS, Sunkarapalem, Tallarevu
162     Consolation-2 D.Reena MPPUPS, Anaparthi
163 Playlets Juniors 1st Place Group SRCSA UP School, Ramachandrapuram
164     2nd Place Group Padmasri Public School, Thimmapuram
165     3rd Place Group SR EM School, Nayakampalli, Gandepalli M
166     Consolation-1 P.Sailaja SRCSAUP School, RC Puram
167     Consolation-2 Satyalakshmi ZPHS, Tallarevu
168 Folk Dance Sub Juniors 1st Place Group Mpl Primary School, Netaji Park Area, Kakinada
169     2nd Place Group MPPS, Durgada, Gollaprolu M
170     3rd Place Group Oxford Primary School, Vidyuth Nagar
171     Consolation-1 Group SR School,Thimmapuram
172     Consolation-2 Group Sriprakash, Payakaraopeta
173 Folk Dance Juniors 1st Place Group St Anns Aided HS, Jagannaipur, Kakinada
174     2nd Place Group KGBV, Bhadrachalam, Nellipaka
175     3rd Place Group ZPHS, Durgada, Gollaprolu M
176     Consolation-1 Group MPUPS, RB Kothuru, Peddapuram
177     Consolation-2 Group ZPHS, Gaigolupadu, Kakinada
178 Folk Dance Seniors 1st Place Group KGBV, Bhadrachalam, Nellipaka
179     2nd Place Group St.Anns Aided HS, Jagannaipur, Kakinada
180     3rd Place Group SR School, Nayakampalli Gandepalli M
181     Consolation-1 Group BCT R HS, Rambilli, Haripuram
182     Consolation-2 Group ZPHS, Rayabhupalapatnam, Peddapuram M
183 Singing-Solo Sub Jr-1 1st Place K.Alekhya Little Soldiers HS, Pithapuram
184     2nd Place Ch.S.Likhitha Boon School, CBSE, Kakinada
185     3rd Place P.Padmavathi Netaji park area, Kakinada
186 Singing-Solo Sub Jr-2 1st Place Akshaya Sneha Geethika G Aroma BB UPS EM School, Kakinada
187     2nd Place K.Bhargav Millenium PS EM School, Kakinada
188     3rd Place K.Usharani SR UPS, Kakinada
189 Singing-Solo Juniors 1st Place R.Hasika Sri Adarsha HS, Drivers Colony, Pithapuram
190     2nd Place P.Prasanna Sriprakash Vidya Nikethan UPEMS, Bendapudi
191     3rd Place K.Hamini Layola HS EM, Tuni
192     Consolation-1 B.Srinivas MPPS, Konapapapeta, U.Kothapalli M
193     Consolation-2 T.Chiranjeevi Sriram Aditya Talent School, Gangarajunagar, Kakinada
194 Singing-Solo Seniors 1st Place T.S.Sathvik Aditya HS, Gangarajunagar, Kakinada
195     2nd Place A.Sury Jyothi Green field school for blind, Thimmapuram, Kakinada R
196     3rd Place Gangarapu Roith Layola HS EM, Tuni
197     Consolation-1 R.Natarajan Shivani Sri Adarsha HS, Pithapuram
198     Consolation-2 AS Navgata Sesha Sayana Sai Vidyavanam, Ambajipeta
199 Fancy Dress Sub Juniors 1st Place NBVD Manikanta Sri Adarsha HS Drivers colony, Pithapuram
200     2nd Place J.Phani Harika Durga Prasad School, Samalkot
201     3rd Place J.Charana Sri Adams Pub School, Chodavaram
202     Consolation-1 G.Puja Samyuktha Aditya Public School, Kakinada
203     Consolation-2 K.Suhasini Little Soldiers HS, Pithapuram
204 Story telling Sub Jr-1 1st Place S.Sammilatha Mpl PS Nethaji part area, Kakinada
205     2nd Place Bommidi Tarun MPPS, Anaparthy
206     3rd Place P.Lakshmi Sahasra Durga Prasad School, Samalkot
207     Consolation-1 Aaradhya Swarnabharathi UPS, Ramanayyapeta, Kakinada R
208     Consolation-2 P.Geethika MPPS Yadalamkapalli, Bukkapatnam, Marlava
209 Story telling Sub Jr-2 1st Place G.Pooja Samyuktha Aditya Public School, Kakinada
210     2nd Place N.Charan Teja Adams Pub School, Chodavaram
211     3rd Place S.Tanmai Sriprakash Synergy, Peddapuram
212     Consolation-1 Kudupudi Sripravallika MPPS Neelapalli, Tallarevu, Neelapalli
213     Consolation-2 Jinka Mahesh Earth foundation MPPS, Malkapur
214 Story telling Juniors 1st Place P.Hemanth Kumar APR School, Bhupathipalem
215     2nd Place K.Sagar MPL PS, Venkatanagar, Kakinada
216     3rd Place V.Raju Sribalaji EM School, Shantinagar
217     Consolation-1 N.Renuka ZPHS, Kothapalli, U.Kothapalli M
218     Consolation-2 ASD Maha Lakshmi Sriprakash Vidya niketan
219 Story telling Seniors 1st Place A.Anjani ZPHS, Thondangi
220     2nd Place D.Sowdeepya Sriprakash Synergy, Peddapuram
221     3rd Place B.Bhanu Mpl HS G, Perrajupeta, Kakinada
222     Consolation-1 P.Dhanalakshmi ZPHS, Thondangi
223     Consolation-2 M.Udaya Sai ZPHS, Karapa
224 Project work Sub Juniors 1st Place BVR Charan Sriprakash Vidya niketan, Payakaraopeta
225     2nd Place T.Srinidhi Shantiniketan HS, Ashok Nagar, Kakinada
226     3rd Place A.Krishna Srivishnu Aditya School, Amala;puram
227     Consolation-1 Pati Likhitha Srivalli MPUPS, Medicherlapalem, Malkipuram
228     Consolation-2 S.Varun Sandesh MPPS, yadalankapalli, Bukkapatnam M
229 Project work Juniors 1st Place DV Shyam ZPHS, Chollangi, Tallarevu M
230     2nd Place B.Pragna Sri Sai SRUPS, Thimmapuram, Kakinada R
231     3rd Place Mallipudi Amulya MPPUPS, Medicherlapalem, Malkipuram
232     Consolation-1 D.Veerababu Sri Adarsha HS, Drivers Colony, Pithapuram
233     Consolation-2 Sujan International Delhi Public School, Amalapuram
234 Project work Seniors 1st Place B H Shankar CV Raman Grammar HS, Amala;puram
235     2nd Place SMV Balaji Narayana HS, Gandhinagar, Kakinada
236     3rd Place S.Venkatesh ZPHS, Kajuluru
237     Consolation-1 S.Kishore Kumar ZPHS, Gaigolupadu, Kakinada
238     Consolation-2 G.Durga Santhosh CV Raman Grammar HS, Amala;puram
239 Field Trips Juniors 1st Place Group Sriprakash, Tuni
240     2nd Place Group ZPHS, Raparthi
241     3rd Place Group Adams Pub School, Chodavaram
242     Consolation-1 Group ZPHS, Veeranarayanam
243     Consolation-2 Group GAHS, Dutcherthi, Bhimavaram M
244 Field Trips Seniors 1st Place Group International Delhi Public School, Amalapuram
245     2nd Place Group APR School, Bhupathipalem
246     3rd Place Group Vidyanjali School, Vandagunta
247     Consolation-1 Group Adams Pub School, Chodavaram
248 Drawing   1st Place P.Dhanaraju AMG HS, Kakinada
249     2nd Place Ragha Varshini Medha Global School
250     3rd Place K.Satwik Littlewoods School
251     Consolation-1 S.Rajesh Sri Prakash School
252     Consolation-2 K.Satyanarayana Hamsathi vidyalaya
253 Drawing   1st Place M.Raju AMG HS, Kakinada
254     2nd Place V.Rishika Vignan, Malkipuram
255     3rd Place G.Bhuvaneswari Kendriya Vidyalaya, ONGC, Rjy
256     Consolation-1 T.Pravallika Vidyanjali School
257     Consolation-2 Ankita Agasti Littlewoods School
258 Drawing   1st Place Chavi Nawale Littlewoods School
259     2nd Place K.Paul Santhiniketan EM School
260     3rd Place M.Shriya Janmai Vidyanjali School
261     Consolation-1 V.Suvartha Paul Sribhaskar School
262     Consolation-2 P.Mohana Siva Sai Kiran ZPHS, Srungavruksham, Palakoderu M
263 Craft Sub Juniors 1st Place M Durga Bhavani MPPUPS, Medicherlapalem, Malkipuram
264     2nd Place Adabala Mahi MPPS, Yenugulapalli lanka, P.Gannavaram M
265     3rd Place Akula Ajay MPLPS Netaji Park area, Kakinada U
266     Consolation-1 V.Raghavarao Littlewoods School
267     Consolation-2 D.Pranav Swaroop Sriprakash Synergy, Peddapuram
268 Craft Juniors 1st Place P.Maha Lakshmi ZPHS, Hasanabada, Ramachandrapuram M
269     2nd Place P.Charan Teja Chaitanya School, Pedurthi
270     3rd Place Bommu Lalitha ZPPHS Venkata Krishna Rayapuram, Samalkot
271     Consolation-1 G.Chandrika harshitha Prema Jyothi School
272     Consolation-2 G.Padma Priya SG Mpl HS, Ankasani cheruvu, Mandapeta
273 Craft Seniors 1st Place S.Jerisha Rani KGBV, Gangavaram
274     2nd Place G.Aswini MPUPS, Medicherlapalem, Malkipuram
275     3rd Place P.Siva Ramakrishna ZPHS, Rayabhupalapatnam, Peddapuram M
276     Consolation-1 N.Hema Madhavi Sribalaji School
277     Consolation-2 P.Suresh ZPHS, Venkata krishnarayapuram, Samalkot
278 Clay Modelling Sub Juniors 1st Place P.Dhanaraju AMG EM School, Kakinada
279     2nd Place T.Saroth Santosh Ravi High School
280     3rd Place P.Navadeep Padmasri Public School, Thimmapuram
281     Consolation-1 K.Charan Teja AMG EM School, Kakinada
282     Consolation-2 P.Raj Williams MPPS Main
283 Clay Modelling Juniors 1st Place N.Bhanu Prasad AMG EM School, Kakinada
284     2nd Place A.Durga Prasad ZPHS, Thondangi
285     3rd Place M.Thrisha KGBV, Thondangi
286     Consolation-1 K.Subrahmanyam GHS, Kirlampudi
287     Consolation-2 P.Manohar ZPHS, Narendrapuram, Rajanagaram M
288 Clay Modelling Seniors 1st Place L.Raju ZPHS, Challapalli, Uppalaguptam M
289     2nd Place N.Tarakaram Shantiniketan HS, Ashok Nagar, Kakinada
290     3rd Place K.Meerasaheb MPUPS, Sunkarapalem, Tallarevu
291     Consolation-1 Ch.Eswalatha ZPHS, Rajavommangi
292     Consolation-2 M.Ramashiva ZPHS Unduru, Samalkot M

Home | Genesis | Our Activities | Accounts | Resources | Our Team | Feedback | Contact Us
Copyright © 2018, KRIYA